LatwyLIfe

Polski Serwer RPG Stworzony Z Pasją!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-02-12 17:52:59

Pedal
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-10
Liczba postów: 7
Windows 7Chrome 63.0.3239.132

Rekrutacja na lidera SAPD Luty

Wzór

Ile masz lat:

Dlaczego ty:

Jak się nazywasz:

Opisz siebie:

Czy był byś aktwyny

Offline

#2 2018-02-12 17:59:30

Wikuuu
Devloper
Dołączył: 2018-02-12
Liczba postów: 1
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD Luty

Wzór:
Ile masz lat: 14
Dlaczego ty: Ponieważ na wielu serwerach byłem liderem SAPD, ogarniam RP oraz wszystkie komendy SAPD, nie odwalam jestem bardzo ogarniętym, po prostu mam duże doświadczenie
Jak się nazywasz: Wiktor
Opisz siebie: Witam, nazywam się Wiktor interesuje się Policją, oraz sportowymi autami, w przyszłości chciałbym zostać policjantem, jeżeli uda mi się to. W szkole interesuje się Matematyką oraz informatyką, a także wychowaniem fizycznym, krócej mówiąc WF. Bardzo lubię pomagać innym w rzeczywistości a także w grze, lubię gry które odwzorowują prawdziwe życie w grze.
Czy był byś aktwyny: Tak, jasne [dblpt]D

Nie będę się rozpisywał ale proszę o szanse ! [dblpt]D

Offline

#3 2018-02-12 17:59:57

JCSuperX
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-12
Liczba postów: 1
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD Luty

Ile masz lat: 13
Dlaczego ty: mam 2 letnie doświadczenie na innych serwerach ogarniam komendy
Jak się nazywasz: Kuba
Opisz siebie: Jestem kuba mam 13 lat lubie grac w koszykówkę jestem z warszawy moje ulubione gry to gta sa i gta v interesuje się tez wojskiem oraz lotnictwem
Czy był byś aktwyny 3-4 godziny dziennie

Ostatnio edytowany przez JCSuperX (2018-02-12 18:02:49)

Offline

#4 2018-02-12 18:01:30

Lenix
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-12
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 64.0.3282.140

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD Luty

Ile masz lat:15

Dlaczego ty:Mam już w tej frakcji doświadczenie.Byłem wiele razy na randze lider w SAPD. Umiem robić szkolenia. Po prostu ogarniam tą frakcję.

Jak się nazywasz:Gabriel

Opisz siebie:Jestem osobą kulturalną.Lubię pomagać ludziom.Jestem osobą odpowiedzialną.Interesuję się motoryzacją.Biorę udział w zawodach strzeleckich.Mam swój motor Honda x8r 50 (skuter).Chodzę do 2 gimnazjum.Mam 15 lat.

Czy był byś aktwyny:tak tak z 4-5h dziennie mg być na serwerze online.

Offline

#5 2018-02-12 20:25:36

lypik000
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-12
Liczba postów: 1
WindowsOpera 50.0.2762.67

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD Luty

Ile masz lat:17

Dlaczego ty:Myślę, że zasługuję na tą posadę SAPD ponieważ bardzo dobrze znam ten serwer jako iż jestem administratorem, sporo czasu spędziłem na nim oraz na forum. Jestem uczciwy, dobrze znam regulamin i zasady serwera. Jestem pewien, że poradzę sobie z Liderem  i nie poddam się. Potrafię przyznać się do swoich błędów, wyciągnąć z nich naukę i przyjąć godnie ich konsekwencje. Jestem wytrwały w dążeniu do celu, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, jestem tolerancyjny wobec innych osób, potrafię wysłuchać obu stron konfliktu, a nie osądzać z góry. Wiem co wiąże się z objęciem tej rangi i że jest to wielka odpowiedzialność lecz chciałbym przyłożyć się w pewnym stopniu do rozwoju serwera. Pragnę pomagać i umilać innym rozgrywkę, między innymi Byłem funkcjonariuszem SAPD na pewnym serwerze. Myślę że swoją osobą mógłbym wnieść coś dobrego do służb mundurowych. Chce aby każdy gracz widział we mnie osobę pomocną sapd jak i administratora, do której zawsze można napisać.

Jak się nazywasz:Damian

Opisz siebie:Mieszkam w województwie Małopolskim, dokładniej rzecz nazywając bliskie okolice Kraków. Moim naczelnym zainteresowaniem są podróże, które często realizuje, najchętniej do ciepłych krajów, ale zimą też jest ciekawie. W wolnych chwilach, gdy tylko oderwę się od komputera lubię pojeździć rowerem, lub pobiegać pośród drzew. Od jakiegoś czasu zainteresowało mnie niebo, nawet nie wiecie ile można Sobie ułożyć z jednego zbioru gwiazd. Jeśli chodzi o mnie. Jestem osobą pogodną, lubię poznawać nowe osoby. Gdy widzę, że jest jakiś niepokój/nienawiść nie mogę nie zareagować, co czasami przeradza się w wadę. Staram się zachowywać odpowiednio do grona w którym obecnie jestem. Udzielałem się w niejednej akcji charytatywnej. Pomoc bezinteresowna daję mi największą satysfakcję, niezależnie od relacji między mną a tą osobą. Jeśli chodzi o zachowanie nie mam z nim problemów. Wiec tak podstawy mam na imię Damian,mój wiek to 17 lata i pochodzę  z woj,Małopolskiego.W życiu prywatnym zajmuje się  transportem po naszym pięknym kraju.W wolnym czasie lubię składać różne modele pojazdów i także zwiedzać.Interesuje się sportem i rożnymi służbami.To teraz tak krótko o moim charakterze jestem osobą  otwartą. potrawie się bawić i wygłupiać lecz potrawie zachować powagę kiedy taka jest wymagana. Także dopasowuję się do grona ludzi z którymi gram.Lubie poznawać nowych i ciekawych ludzi. Nie łącze gry z życiem prywatnym.Szybko się uczę nowych rzeczy.Mam dystans do siebie.A resztę mojego charakteru trzeba poznać

Czy był byś aktwyny:tak będę cały czas

Offline

#6 2018-02-12 20:51:55

mixus
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-12
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 58.0

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD Luty

Ile masz lat: 14, marzec - 15

Dlaczego ty: Dlatego iż jestem aktywny, moja najdłuższa przerwa trwała 1 miesiąc spowodowana awarią płyty głównej, umiem dobrze się dogadać, porozumiewać. Mapę znam w 95%, drogę dojazdową z punktu A do pkt. B.

Jak się nazywasz: Mateusz

Opisz siebie: Mam na imie Mateusz i mam prawie 15 lat. Interesuje się sportem, konkretnie siatkówką, ale i grafiką, programowaniem, skryptowaniem różnych forum, stron itp.

Czy był byś aktwyny: Tak, po tej przerwie jestem codziennie.

Offline

#7 2018-02-12 20:56:46

VapeNation
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-12
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 58.0

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD Luty

Ile masz lat:15

Dlaczego ty:Uważam że sprawdził bym się w roli Sapd i starał bym się dbać o własności  tej frakcji nie grozić innym osobą pomagać łapać przestępców i starać się być przykładam dla innych

Jak się nazywasz:Oskar - głupie imie [dblpt])

Opisz siebie:Jestem Oskar,Trenuje Taekwondo chodze jakieś 7 mieś. [dblpt]P uwielbiam to kocham też grać w gry takie jak Mta;sa czy cs go
Czy był byś aktwyny: oczywiście nawet jak bym się nie dostał

Pozdrawiam administracje i graczy

Offline

#8 2018-02-12 23:50:01

Prezes
Devloper
Dołączył: 2018-02-10
Liczba postów: 7
WindowsChrome 64.0.3282.140

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD Luty

Ile Masz Lat?:12

Dlaczego Ty?:Chciałbym Zostac Policjantem Dlatego że LUbie Jezdzic Samochodami Lubie Odgrywac ''RP'' Kiedys Chciałbym Zostac Policjantem Lubie Patrolowac Poscigi Robic To Jest Bardzo Fajne Kiedys Może Strażakiem Ale Nie Wiadomo Ogolnie Bylem Liderem Na Wielu Serwerach Znam Rp Rangi Itp


Jak Się nazywasz?:Adam

Opisz SIebie: Mieszkam W Gdyni Mam 12 Lat Jestem Milą Osobą Czasem Zdarza Mi Się Przeklnąc Bo Poprostu Jest Coś Fajnego Przeklinam Takie Fajne To Jest Duzo Czasu Gram W Mta,Cs Go Ranga Gold 4 xD Więc Pozdro

Czy był byś aktwyny:Oczywiscie Na Slużbie Jestem Od 2 h 3 h

------------------------------------

Pozdrawiam Ekipe Serwera [dblpt])

Offline

#9 2018-02-13 14:13:37

Pedal
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-10
Liczba postów: 7
Windows 7Chrome 63.0.3239.132

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD Luty

Zamykam wyniki zaniedługo

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
naszmc - ptasieforum - hi - mtasa-psdz-polskiserwerdobrejzabawy - vindesrpg